Dzisiaj jest 28 lipca 2014 | Serwis ogląda 2 fanów
Kolejna sparingowa wygrana!
Tym razem piłkarze Abelardo zmierzyli się z reprezentacją AFE i pewnie wygrali 3:1. Bramki dla Rojiblancos strzelali Guerrero, Pablo Perez i Alvaro Bustos. Z kolei honorowe trafienie drużynie przeciwnika zapewnił Gabilondo.

Pierwsza połowa okazała się bardzo nieudana. Już w 18. minucie Gabilondo wpisał się na listę strzelców dzięki czemu kadra AFE do przerwy prowadziła 1:0. W drugiej części trener Sportingu wystawił całkiem odmienną jedenastkę w której nie było już m. in. Jony'ego, Barrery, Lory czy Mandi'ego.

Zmiany okazały się strzałem w dziesiątkę. W 65. minucie Guerrero wyrównał, a pięć minut przed końcem regulaminowego czasu na 2:1 podwyższył Pablo Perez. Leżącego przeciwnika dobił w samej końcówce młody Alvaro Bustos ustalając wynik spotkania na 3:1.
...
27.07.2014; 19:26
Następny mecz
Mecz towarzyski
26.07.2014; 19:00

Brak vs Sporting
Live 1 | Live 2 | Terminarz
Tabela ligowa
DrużynaPkt.M.W.R.P.
1.Eibar714219149
2.Deportivo6942191211
3.Barcelona B664220616
4.Real Murcia654216179
5.Sporting6442161610
6.Las Palmas634218915
7.Códoba6142161313
8.Recreativo6142161313
-Cała tabela-
Poprzedni mecz
Mecz towarzyski
23.07.2014

Marino de Luanco 0:1 Sporting
Relacja | Video | Zdjęcia
Transfery
PRZYBYLI ODESZLI
- Abelardo - Canella
- Jony - Sandoval
- Pablo Perez - Casquero
- Bustos
- Lekic
- López Garai
- Pedro Orfila
-Więcej-
Znany jest terminarz na nowy sezon!
Sporting poznał terminarz na sezon 2014/15. Rozgrywki rozpoczną się 24 sierpnia z Numancią, a zakończą 7 czerwca 2015 roku z Realem Betis. Trener Abelardo powiedział
-"Jeśli sam bym miał układać terminarz na pewno zaczęlibyśmy sezon u siebie, ale również nie mogę narzekać na kalendarz, bo wiemy, że musimy grać z każdym i we wszystkich okolicznościach."

Terminarz prezentuje się następująco...
25.07.2014; 11:41

José Rodríguez nie dla Rojiblancos
Oficjalnie Real Madryt poinformował, że José Rodríguez został wypożyczony do beniaminka Primera Division - Deportivo La Coruña. Kilka dni temu Sporting potwierdził, że jest zainteresowany duetem z Realu Castilla, czyli José Rodríguezem i Omarem Mascarellą. Ta dwójka miała załatać dziurę po odejściu Lopeza Garaia i przypuszczalnym transferze Mandiego. Co prawda jest jeszcze szansa na pozyskanie Omara i na zatrzymanie w klubie Armando Sosa Peny.
22.07.2014; 23:09

Oficjalnie: Carmona do 2019 roku!
Klub doszedł do porozumienia z przedstawicielami Carlosa Carmony i podpisał z Hiszpanem nową umowę, która obowiązywać będzie do 30 czerwca 2019 roku. Negocjacje trwały przez kilka ostatnich dni i dzisiejszego popołudnia obie strony doszły do całkowitego porozumienia.

W nowym kontrakcie Carmony znalazła się klauzula opiewająca na 18 mln. euro. Sam zawodnik był...
22.07.2014; 19:17

Sporting odrzuca pierwszą ofertę za Scepovicia
Niemiecki Eintracht Frankfurt zaproponował 1,5 mln euro w celu uzyskania usługi Serbskiego napastnika. Scepovic był wiceliderem w tabeli króla strzelców Segunda Division z 23 golami.

Informacja o wystawieniu Scepovicia na listę transferową wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród klubów z Europy (podczas zimowego okienka transferowego do władz klubu wpłynęła oferta 4,5 mln euro złożona przez PSV Eindhoven)...
20.07.2014; 16:07

Koszulka na nowy sezon
Oficjalnie został zaprezentowany komplet strojów na sezon 2014/15. Koszulka utrzymuję szablon z poprzedniego sezonu i żadnym większym szczegółem się nie różni. Na nowych koszulkach został dodany kolor niebieski, który widać w takich detalach jak pasek na rękawie i dekolcie. Wykonawcą nowych strojów jest firma Kappa.
18.07.2014; 17:52

Abelardo: "Trudno będzie zatrzymać Scepovicia"
Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja prasowa przed przygotowaniami do nowego sezonu, w której udział wziął sam szkoleniowiec - Abelardo Fernandez. Trener wyglądał na bardzo zaniepokojony faktem, że obrona drużyny nadal nie została wzmocniona. Poruszył także aspekt możliwego odejścia Scepovicia, co znacznie osłabi jego ekipę.

"Chcę solidny zespół. Nie będziemy...
18.07.2014; 14:58

Video tygodnia

Real Sporting 0-1 Las Palmas
Zdjęcie tygodnia
Reklama
Serwis kibiców Valencii CF Polski serwis fanów FC Barcelony Pierwszy Polski Serwis Fanów Parmy SSC Napoli Benfica Lizbona
Copyright 2008-2014 by Real-Sporting.com | stat4u